Dilediğiniz Zaman Arayın Canlı SOHBET Edelim: 
(İlk 5 Dakika Bedava)

Cansu: 008818200818

Esra: 0034951250447

8 Mayıs 2011 Pazar

Blogunuza Sosyal Paylaşım Butonları Ekleyin

Blogunuza ziyaretçi kazanmanın en basit yollarından biri blog yazılarınızın sosyal paylaşım sitelerinde dolaşmasıdır.

Olayın işleyişi şöyledir…

Blogunuzdaki bir yazıyı okuyan okurunuz yazınızı beğenir vbe sosyal paylaşım sitelerinde paylaşır.Böylece yazınız bir okuyucunuz aracılığıyla o okurun tüm arkadaşlarına ulaşır ve blogunuzun ziyaretçi sayısı artar.

Okurlarınızın yazılarınızı sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmalarını kolaylaştırmak için blogunuza sosyal paylaşım butonları ekleyebilirsiniz.Bu butonları eklemek için ise aşağıda anlattığım iki site size yardımcı olacaktır.


Add This

AddThis sosyal paylaşım butonları
AddThis butonlarını blogunuza eklemek için bu sayfaya gidin ve blog platformunuzu seçin.Ben Blogger için nasıl yapıldığını anlatacağım.Blog platformu olaran Blogger’ı seçtikten sonra hemen altında buton stilinizi seçin ve yan taraftaki Install Blogger Widget butonuna basın.


Share This

ShareThis sosyal paylaşım butonları

ShareThis sitesi de yukarıdaki siteyle aynı mantıkta çalışan bir sitedir.ShareThis sosyal paylaşım butonlarını Blogger’a eklemek için bu sayfaya gidin.İlk olarak blog platformları arasından Blogger’ı seçin.Daha sonra buton stilini seçin ve alt taraftali Get the Button butonuna basın.

Her iki sitede üyelikseçeneği var ancak butonları kullanmak için üye olma zorunluluğ yok.Üye olmanın avantjı istatistik bilgilerini görebilmektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder