Dilediğiniz Zaman Arayın Canlı SOHBET Edelim: 
(İlk 5 Dakika Bedava)

Cansu: 008818200818

Esra: 0034951250447

15 Temmuz 2011 Cuma

Blogcu Bayanlar İçin Blogger Teması

Türkiye’de kadın blogcuların sayısı gün geçtikçe aartıyor.Bir kadın hoşuna giden bir başka kadının blogundan ilham alarak neden benim de bir blogum olmasın? diyerek kendine bir blog açıyor.

İzleyicilerime baktığıma benim blogumu takip eden kadın blogcu sayısında da bir artış olduğunu farkettim.Özellikle izleyicelirmden biri olan Asortik’in blogunda benim için yadığı BlogHocam Sağolsun yazısından 5izleyicimden 3’ü kadın olmaya başladı.

Sanırım kadınların benim blogumu okumalarında ki ana neden bloglarının görünümünü daha da güzelleştirmek.Madem bu kadar çok kadın okuyor bu blogu, bende onlarla bloglarında kullanmaları için kadın bloglarına çok uygun olduğunu düşündüğüm bir Blogger temasını paylaşmak istiyorum.

Tema’nın yaratıcısı olan Lauren Thompson temanın ismine Echo That Is Love demiş.Bu temanın yemek bloglarına, hobi bloglarına, moda blogarına ve kadınlara hitap eden bloglara çok uygun olduğunu düşünüyorum.

Kadınlar için blogger teması

DEMO  |  DOWNLOAD

Eğer blogunuzun temasını nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız Blogger Şablon Yükleme başlıklı yazımda detaylı bir anlatım yapmıştım.

Tarih Ayarı

Echo Tarih Ayarı

Blog yazılarınızın tarih ayarının resimdeki gibi düzgün bir şekilde gösterilmesi için yapmanız gereken ayarlar:

1. Blog Kayıtları

.Blogunuzun kumanda panelinden Tasarım > Sayfa Öğeleri > Blog Kayıtları > Düzenle yolunu takip edin ve Kayıt Sayfası Seçenekleri tarih ayarını 12 Tem 2001 şeklinde ayarlayın.

2. Biçimlendirme Ayarı

Blogunuzun kumanda panelinden Ayarlar > Biçimlendirme yolunu takip edin ve Tarih Başlığı Biçimi ayarını 12 Tem 2011 olarak belirleyin.

Temayla ilgili aklınıza takılan herşeyi yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder