Dilediğiniz Zaman Arayın Canlı SOHBET Edelim: 
(İlk 5 Dakika Bedava)

Cansu: 008818200818

Esra: 0034951250447

2 Mart 2012 Cuma

Blog Hocam Nokia Uygulaması Nokia Mağazasında !

Bir kaç gün önce Twitter, Facebook ve Google+’ta Blog Hocam Nokia uygulamasının yakında Nokia mağazasında yerini alacağını duyurmuştum.Uygulamayı oluşturup Nokia yetkililerine gönderdikten sonra 3 günlük onay süreci tamamlandı ve Blog Hocam Nokia uygulamasının Nokia mağazısında listelenmeye başlandığına dair beklediğim maili aldım.

 

Blog Hocam Nokia Uygulaması

 

Blog Hocam Nokia Uygulaması Ne İşe Yarar?

 

Blog Hocam Nokia uygulamasını Nokia telefonunuza ücretsiz indirerek canınız sıkıldığında ve cep telefonunuzla oyalanmak istediğinizde bu uygulama sayesinde Blog Hocam’da yayınlanan son 20 yazıyı okuyabilirsiniz.

 

Blog Hocam Nokia Uygulaması Hakkında

 

  • Uygulama İsmi: Blog Hocam
  • Gönderen: Serdar Kara
  • Açıklama: Blog yazarlığı, Blogger, SEO, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz ücretsiz uygulama.
  • Kategori: Sosyal iletişim ağları
  • Boyut: 0,28 MB

Blog Hocam Nokia Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

 

1. Nokia telefonunuzdaki menüde bulunan Nokia Mağazası’nı açtıktan sonra Uygulamalar bölümünde Blog Hocam diye arama yaparsanız Blog Hocam uygulaması karşınıza çıkacaktır.

 

2. Eğer bir Nokia hesabınız varsa Nokia Online mağazasından Blog Hocam uygulama sayfasına giderek Blog Hocam uygulamasını yükleyebilir, derecelendirebilir ve yorum yazabilirsiniz.

 

Nokia Uygulamalar Sayfası

 

Sizde Blogunuz İçin Bir Nokia Uygulaması Oluşturun

 

Blog Hocam Nokia uygulamasını nasıl oluşturduğumu merak edenler mutlaka vardır.Blogunuz için bir Nokia uygulaması oluşturmak aslında çok basit.Nokia’nın resmi uygulama oluşturma sihirbazı sayesinde kolayca blogunuz için bir Nokia uygulaması oluşturabiliyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder