Dilediğiniz Zaman Arayın Canlı SOHBET Edelim: 
(İlk 5 Dakika Bedava)

Cansu: 008818200818

Esra: 0034951250447

20 Nisan 2012 Cuma

Hello Bar: Bilgilendirme Çubuğu

Hello Bar isimli popüler servis bizlere bloglarımızda kullanmak üzere bilgilendirme çubuğu oluşturma imkanı sunuyor.Ücretli ve ücretsiz seçenekleri bulunan bu servis çoğu blogcu tarafından tercih ediliyor.Neden mi?

  • Gradient ekleme özelliği sayesinde aynı renkte fakat farklı desenlerde çubuklar oluşturabiliyorsunuz.
  • Diğer çubuklardan farklı olarak kapattıktan sonra tekrar açabiliyorsunuz.
  • Kaç kez tıklandığına dair istatistikleri görebiliyorsunuz.

İşte bu özellikleri Hello Bar’ı diğerlerinden farklı ve üstün kılıyor.Şimdi size Hello Bar’ı ücretsiz olarak blogunuza nasıl ekleyeceğinizi anlatmak istiyorum.

 

Hello Bar

 

 

1.Adım: Öncelikle ücretsiz üye olmak için Hello Bar ana sayfasına bulunan Free Sign Up butonuna bastığınızda açılan pencerede ki kutuya e-posta adresinizi yazdıktan sonra SIGN UP butonuna basın.

 

Hello Bar

 

2.Adım: ilk adımı tamamladıktan bir kaç saniye sonra e-posta adresinize Welcome to Hello Bar balıklı bir posta gelecek.Bu postada kullanıcı adınız ve şifreniz yazıyor.Hello Bar Login sayfasına giderek bu bilgilerle hesabınıza giriş yapın.

 

Hello Bar

 

3.Adım: Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hello Bar’ınızı oluşturmak için CREATE NEW butnuna basın.Settings bölümünden çubuğun ayarlarını yaptıktan sonra SAVE butonuna basın.

 

Hello Bar

 

4.Adım: Çubuğunuzun ayarlarını yapıp SAVE butonuna bastıktan sonra açılan penceredeki kodu kopyalayın ve şablonunuzun </head> kodundan önce yapıştırın.

 

Hello Bar

 

Bu paylaştığım üçüncü bilgilendirme çubuğu.Alternatifleri görmek isterseniz daha önce paylaştığım şeffaf kapatılabilir bilgilendirme çubuğuna ve Nedim Arabacı tarafından yapılan Noty bilgilendirme çubuğuna göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder